Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo.

W dniu 27.05.2026r. odbyło się spotkanie Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „GRONIE” z przedstawicielami Policji, w sprawie związanej z zakłócaniem porządku i bezpieczeństwa, które ma miejsce w ostatnim czasie na terenie osiedli.

W trosce o bezpieczeństwo i komfort wszystkich mieszkańców zwracamy się z prośbą o reagowanie na wszelkie niepokojące sytuacje oraz zgłaszanie Policji wszelkich przypadków łamania prawa: dewastacji i niszczenia mienia, aktów wandalizmu, zastraszania, prób wyłudzania pieniędzy, spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych, czy spożywania alkoholu na placach zabaw oraz przebywania na ich terenie poza wyznaczonymi godzinami otwarcia.

Dziękujemy za współpracę, gdyż każde zgłoszenie przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa i utrzymania porządku na osiedlach.

Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo.
Przewiń na górę
Skip to content