Zwracamy się z prośbą o zamykanie na klucz wiat śmietnikowych po każdym skorzystaniu. Pozostawienie otwartych wiat powoduje roznoszenie odpadów przez wiatr czy dostęp zwierząt (kun, szczurów) do śmieci, co wpływa negatywnie na porządek i estetykę osiedla. Ponadto otwarte drzwi umożliwiają podrzucanie śmieci przez osoby nieuprawnione, a osobom obcym przebywanie we wiatach w celach innych niż wyrzucanie śmieci.
Prosimy o zwrócenie uwagi na zamykanie drzwi na klucz oraz dbanie o wspólną przestrzeń.
Dziękujemy za zrozumienie i współpracę.
Prośba o zamykanie wiat śmietnikowych
