W dniu wczorajszym na Osiedlu 700- lecia złapano i odprowadzono na Policję chuligana, który dokonał zniszczenia drzwi wejściowych do klatki schodowej. Sprawa jest w toku.
Dziękujemy mieszkańcom za zaangażowanie w ta sprawę i dbanie o nasze wspólne mienie.
Drzwi zniszczone- sprawca złapany.
