Drzwi zniszczone- sprawca złapany.

W dniu wczorajszym na Osiedlu 700- lecia złapano i odprowadzono na Policję chuligana, który dokonał zniszczenia drzwi wejściowych do klatki schodowej. Sprawa jest w toku.

Dziękujemy mieszkańcom za zaangażowanie w ta sprawę i dbanie o nasze wspólne mienie.

Drzwi zniszczone- sprawca złapany.
Przewiń na górę
Skip to content