Szukaj w serwisie:

Aktualności

2011-11-14 - Informacja

Miejski Zakład Energetyki Cieplnej „Ekoterm" w Żywcu wprowadził podwyżkę cen ciepła średnio o 4%. Podwyżka została wprowadzona na podstawie zatwierdzonej przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki z dnia 14.10.2011r. „Taryfa dla ciepła".

Zarząd Spółdzielni w chwili obecnej nie przewiduje podwyżki opłat mieszkańców z tytułu ogrzewania mieszkań. Po zakończeniu sezonu grzewczego zostanie przeprowadzona analiza kosztów ogrzewania mieszkań w poszczególnych budynkach. Korzysta aura spowodowała, że sezon grzewczy 2011/2012 rozpoczął się 6 października br. tj. o miesiąc później niż w roku poprzednim. Tradycyjnie w pierwszym półroczu 2012 zostanie przesłana do mieszkańców informacja dotycząca rozliczenia ciepła za 2011 rok.

Informujemy, że duży wpływ na obniżenie kosztów energii cieplnej ma jej oszczędzanie. Zachęcamy zatem do szerszego używania zaworów grzejnikowych umożliwiających indywidualną regulację dopływu energii cieplnej do mieszkań, co w skali całego budynku bezpośrednio wpłynie na obniżenie jej zużycia.


« Wstecz